Welcome Register here

You have not signed in

Zaloguj się

Looking for supplier??

Acquire the best deals

  1. Just fill in this short form
  2. We will pass your question to companies from sector of industrial automation
  3. You can compare and choose the best offer

This service is free of charge

I'm looking for offer as:
Termin składania ofert:
Dodaj plik...
Dane kontaktowe:

Witam. Proszę o ofertę na: Światłowód ...

Zapytanie nr 23218

Closing date:
Tuesday, June 21, 2011
Town/city:
Polska

RFQ content:

Witam.
Proszę o ofertę na:
Światłowód długość 2m zakończenie bez wtyczki (do obcinania) 10
Zakup cykliczny co miesiąc.

Pokaż listę dostawców w kategoriach:

Dane ogłaszającego:

Dane ogłaszającego są niedostępne

Termin składania ofert zapytania minął 6/21/2011

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Służymy pomocą. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

loader

Masz uwagi do zapytania? Zgłoś je tutaj

Zapytania o podobnej tematyce

  • Wyposażenie komputerowe, części zamienne i automatyka dla elektrowni. (143 pozycje) Archival information

    Zapytanie nr 453387 z dnia 3/1/2016, ważne do 3/21/2016
    Witam, proszę o ofertę na urządzenia z załącznika

  • Kable światłowodowe Archival information

    Zapytanie nr 112795 z dnia 2/24/2014, ważne do 3/17/2014
    Witam, proszę o oferty na poniższe: Kabel przyłączeniowy (patch-cord) światłowodowy duplex MM 62,5/125um ST-SC dł. 1m – 10 szt. Kabel przyłączeniowy (patch-cord) światłowodowy duplex MM 62...

  • Osprzęt światłowodowy Archival information

    Zapytanie nr 111380 z dnia 2/14/2014, ważne do 3/7/2014
    Witam zapytanie ofertowe o materiały Mufa światłowodowa FOSC-400B4-NN-PO 18szt Mufa FIST GCO2-B6-NN-PO 99szt Złączki ZRs40 3000szt Zasobnik kablowy ZKS-D2 280szt Pigtail SC/APC - 2,5m ...

  • Wykonanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych Archival information

    Zapytanie nr 100013 z dnia 11/18/2013, ważne do 11/23/2013
    Witam. Proszę o złożenie nam oferty na wykonanie instalacji elektrycznych wew. oraz teletechnicznych w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego. Planowany termin - 2 kw. 2013 r . Zainteresowanym prześlę...

  • Konwerter CAN/światłowód Archival information

    Zapytanie nr 86551 z dnia 7/29/2013, ważne do 8/2/2013
    Witam. Poszukujemy dla klienta kownertera sygnału Can bus/ światłowód. Urządzenia musi pracować z kabelem typu HCS, kabell o rdzeniu 200 micrometrów (plastic).

  • Terminale, moduły Archival information

    Zapytanie nr 77553 z dnia 5/28/2013, ważne do 6/11/2013
    WITAM PROSZĘ O OFERTĘ NA KK Crimp Terminal 5159 nr kat. 08-70-0049 prod. Molex - 48szt MODUŁ SFP-ZX-T (-40÷85°C, SM, LC, 9/125um) - 2 szt.

Send an RFQ notice free of charge. You just fill in the RFQ form – and we do the rest. The more details you provide, the more precise the offers you receive will be.

Suscribe to an e-Bulletin at no cost